Vizyon/Misyon

Neden Ekonomik Universite?

- İngiltere merkezli ilk yüksek öğrenim maliyeti karşılaştırma birimiyiz.

- Size en düşük eğitim ücretini sunmayı garanti ediyoruz ve size en iyi paketi almak için çalışmalar sırasında genel bir maliyet karşılaştırması sunacağımıza söz veriyoruz.

- Nerede çalışmak isterseniz, bizim size önerdiğimiz seçim size dünyanın her yerinde çeşitli seçenekler sunabilmemizi sağlar.

- Sizden herhangi bir ek ücret almıyoruz veya herhangi bir idari ücret eklemiyoruz.

- Yüksek öğrenimi daha az karşılanabilir öğrenciler için daha erişilebilir hale getirerek kurumsal sosyal sorumluluk girişimini destekliyoruz.

- Global erişimimiz ve uzmanlığımız öğrencilerimizin hem eğitim hem de kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor.

Nasıl Çalışıyoruz?

Yurtdışında, finansal koşullarınıza uygun, iyi bilgilendirilmiş bir çalışma kararı vermek için eğitim ücretleri, yaşam ve diğer masrafları karşılaştırarak Üniversite girişleri için tek elden bir alışveriş kaynağı sunuyoruz. Maliyetlerinizi düşük tutma konusunda uzmanız. Bizim aracılığımızla başvurmaya karar verirseniz, seçtiğiniz kurumdan size genel eğitim maliyetlerini kontrol etmenize yardımcı olacak bir ücret indirimi alacağız. Bu süreç ek ücret gerektirmez.

Neler Sunuyoruz?

Finansal durumunuza göre yüksek öğrenimi daha uygun fiyatlı hale getirmenize yardımcı olabiliriz. Benzersiz indirim teklif modelimiz bizi diğer danışmanlardan farklı kılıyor. Öğrenim ücretlerindeki yakışıklı indirim tekliflerimiz, üniversitelerin bursunun üstünde yer alır ve bu da çalışmalarınızın toplam maliyeti söz konusu olduğunda büyük bir fark yaratır.

AMACIMIZ

Yenilikçi iş formülümüz, yüksek öğrenimi daha uygun hale getirmek için öğrencilerin, ebeveynlerin, velilerin ve sponsorların ihtiyaçları üzerine odaklanmıştır.

BİZİM İÇİN;

Her zaman önce gelirsiniz.
Öğrenim ücretlerini, yaşam maliyetlerini ve diğer giderleri karşılaştırarak uygun bir kurumda tercih ettiğiniz kursu bulmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca, üniversiteye giriş ve vize başvurularınızı göndermede de size yardımcı oluyoruz. Eğitim uzmanlarımız, ihtiyaç duyulduğu zaman ve fiziksel olarak olduğu kadar süreçte de size rehberlik edecektir. Her adımda destekleneceksiniz.